Litografiska tryck uniformer

Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer
Litografiska tryck uniformer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFISKA TRYCK, 10 st. illustrationer av svenska uniformer, efter Schützercrantz, omkring år 1900, ca 28 x 38 cm.

Gulnade, fläckar, repor, veck

671184

2019-08-28