Lena Linderholm 2 st färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LENA A LINDERHOLM, (född 1947): 2 st färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade 61/250 respektive 64/250, bladstorlek 45 x 31 cm, oramade.

Sedvanligt slitage.

671188

2019-09-06