Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): skata, färglitografi, signerad och numrerad E.A, bladstorlek 35,5 x 55 cm, oramad.

Veck.

671194

2019-09-06