Josef Frank soffbord modellnummer 2139
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med rot, ben och sarg i valnöt, brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn, höjd ca 50, diameter ca 120 cm
Slitage, ljuslaserad sarg, solblekt, mindre fläckar, märken
671198
2019-09-07