Stolar Thonet

Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THONET, stolar, 6 st. böjträ, sitsar i flätad rotting, 1900-talets början, några med etikettmärkning, sitthöjd ca 47 cm

Åldersslitage, ett par stolar något ostadiga

671200

2019-08-28