Dresden figuriner
2019-08-29
671204
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRESDEN, figuriner, 2 st, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade, kvinnofigurer, höjd ca 23 cm
Smärre slitage, mindre nagg