Dresden figuriner

Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner
Dresden figuriner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, figuriner, 2 st, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade, kvinnofigurer, höjd ca 23 cm

Smärre slitage, mindre nagg

671204

2019-08-29