Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
HUGGARE, fransk, Chatellerault, daterad 1836, korsformat mässingsfäste, läderbalja med mässingsbeslag, längd ca 63,5 cm
Slitage, beslag med bucklor
671207
2019-09-01