Dresden figurgrupp

Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp
Dresden figurgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, figurgrupp, porslin, 1900-tal, plykromt bemålad, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

671208

2019-08-29