Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ELSE UHLMANN (född 1949): dansande par, 2 st färglitografier, signerade, daterade 08 samt numrerade 121/290, bladstorlek 41 x 27,5 cm, oramade.
Sedvanligt ytslitage.
671210
2019-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här