Else Uhlman 2 st färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ELSE UHLMANN (född 1949): dansande par, 2 st färglitografier, signerade, daterade 08 samt numrerade 121/290, bladstorlek 41 x 27,5 cm, oramade.

Sedvanligt ytslitage.

671210

2019-09-06