William Sweetlove Skulptur

William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur
William Sweetlove Skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): ´Cloned black penguin´, 2005, signerad, numrerad 44/50, svart plast, höjd ca 48 cm

671220

2019-08-31