Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
HANNU VÄISÄNEN (1951-): "Le fauve", signerad samt daterad -80, etsning, TPL´A 1/5, 23,5x20,5 cm
671228
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här