Hannu Väisänen etsning

Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning
Hannu Väisänen etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

HANNU VÄISÄNEN (1951-): "Le fauve", signerad samt daterad -80, etsning, TPL´A 1/5, 23,5x20,5 cm

671228

2019-09-09