Ensio Lamberg träsnitt

Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt
Ensio Lamberg träsnitt

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ENSIO LAMBERG (1922-1986) Töväder, signerad samt daterad -65, träsnitt, T.P.L´A I 23/30, 30x42 cm

671243

2019-09-09