Displaydockor Facit

Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit
Displaydockor Facit

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMDOCKOR, 2 st, 1960-tal, "Facit", plast, höjd ca 58 cm

En docka med avbruten arm, den andra med slitage och färgbortfall

671268

2019-08-27