Luntlåsgevär Indien

Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien
Luntlåsgevär Indien

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORADAR, 2 st., Indien, luntlås, 1800-tal, längd ca 165 resp. 166 mc

Slitage och skador, kompletterat

671271

2019-09-01