Alvar Ramos Fyra litografier
Closed
2019-09-14
671274
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ALVAR SUNOL MUNOZ-RAMOZ (född 1935): från Barcelona-mappen, fem etsningar, signerade ALVAR, numrerade XXII/XXv, bladmått ca 56x74 cm