David Wretling skulptur i brons

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Kvinnofigur, signerad och daterad David Wretling 1956, förgylld brons, upplaga 3/10, gjutare A Pettersson, ca 43 cm

671284

2019-08-28