Skrivbord bemålat

Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets slut, vitmålat, höjd ca 110, 90x58 cm

Senare beslag, senare bemålad skiva med spricka, slitage

671290

2019-08-27