Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets slut, vitmålat, höjd ca 110, 90x58 cm
Senare beslag, senare bemålad skiva med spricka, slitage
671290
2019-08-27