Skrivbord samt skrivbordsstol
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skiva klädd i grönt läder med guldpräglad bård, tre lådor i sargen, beslag i pläterad metall, skrivbordsstol med djuphäftad klädsel i grönt läder, stommei lackerad björk, på hjultrissor, snurrbar, höjd på skrivbord 78, 152x92, sitthöjd på stol ca 50
Slitage på skiva, 1 draghandtag saknas
671292
2019-08-29