Skrivbord samt skrivbordsstol

Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol
Skrivbord samt skrivbordsstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skiva klädd i grönt läder med guldpräglad bård, tre lådor i sargen, beslag i pläterad metall, skrivbordsstol med djuphäftad klädsel i grönt läder, stommei lackerad björk, på hjultrissor, snurrbar, höjd på skrivbord 78, 152x92, sitthöjd på stol ca 50

Slitage på skiva, 1 draghandtag saknas

671292

2019-08-29