Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNA, 1900-talets början, koppar, elektrifierad, höjd ca 46 cm

Slitage, senare elektrifierad

671304

2019-08-28