Sängstomme
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGSTOMME, gustaviansk/blandstill, 1900-talets första kvartal, stomme i mahogny, rikligt skuren dekor med bl.a fleuroner och kransar, innemått ca 153x198cm
Ej ihopmonterad,, bruksslitage
671307
2019-08-29