Sängstomme

Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SÄNGSTOMME, gustaviansk/blandstill, 1900-talets första kvartal, stomme i mahogny, rikligt skuren dekor med bl.a fleuroner och kransar, innemått ca 153x198cm

Kuntoraportti

Ej ihopmonterad,, bruksslitage

671307

Päivämäärä:

2019-08-29