Lars Pirak oljemålning på duk

Lars Pirak oljemålning på duk
Lars Pirak oljemålning på duk
Lars Pirak oljemålning på duk
Lars Pirak oljemålning på duk
Lars Pirak oljemålning på duk
Lars Pirak oljemålning på duk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008), Flammande höstlandskap i fjällen, signerad och daterad 1975, olja på duk ca 19x14,5 cm

671316

2019-08-29