Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VEIKKO HAUKKAVAARA(1921-2004), skulptur föreställande fisk, påmålad metall, signerad och daterad -76, höjd 60, längd 110 cm
ingår i temaauktionen Nordisk Design
Slitage
671325
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här