Skulptur av Veikko Haukkavaara

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VEIKKO HAUKKAVAARA(1921-2004), skulptur föreställande fisk, påmålad metall, signerad och daterad -76, höjd 60, längd 110 cm

ingår i temaauktionen Nordisk Design

Slitage

671325

2019-08-28