Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUNDO, bordsur, sk världsur, Kundo, Tyskland, 1970-tal, quartz, urhus i gulmetall, höjd 26, diameter 23 cm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage
671334
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här