Kundo bordsur

Kundo bordsur
Kundo bordsur
Kundo bordsur
Kundo bordsur
Kundo bordsur
Kundo bordsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNDO, bordsur, sk världsur, Kundo, Tyskland, 1970-tal, quartz, urhus i gulmetall, höjd 26, diameter 23 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

671334

2019-08-29