Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE WERNGREN (1927-2014):Komposition, olja på pannå, signerad Y Werngren, daterad 81, ca 92x123 cm
671335
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här