Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, ett par, i saltglaserat stengods, Signe Persson-Melin, Campos Filhos, Portugal med underfat, total höjd ca 35, diameter 41 cm
Skador, slitage
671343
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här