Ytterfoder Signe Persson-Melin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, ett par, i saltglaserat stengods, Signe Persson-Melin, Campos Filhos, Portugal med underfat, total höjd ca 35, diameter 41 cm

Skador, slitage

671343

2019-09-07