Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 42/200, bildmått ca 57,5x57,5 cm

671345

2019-08-29