Baljor koppar

Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALJOR, 2 st., koppar, 1800-talets slut, med hänklar, diameter ca 40 cm

Slitage, stötskador, en med bristning i kanten

671350

2019-08-30