Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), miniatyrer, 3 st, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 7--10 cm

Hög vas med nagg i mynning.

671361

2019-08-28