Rosenthal matservis "Lotus" 52 dlr

Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROSENTHAL, matservis "Lotus", 52 dlr, bestående av: 6 kaffekoppar m. fat, 12 mattallrikar, 11 förrättstallrikar, 11 assietter, 12 djupa tallrikar

Bruksslitage, några enstaka tallrikar/förrättstallrikar med missfärningar, nagg kan förekomma

671369

2019-08-28