Stellan Mörner komposition

Stellan Mörner komposition
Stellan Mörner komposition
Stellan Mörner komposition
Stellan Mörner komposition
Stellan Mörner komposition
Stellan Mörner komposition

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad mörner, daterad 61, blandteknik, ca 45 x 33 cm

671373

2019-09-07