Tallrikar Europa

Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa
Tallrikar Europa

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TALLRIKAR, 4 st., porslin, troligen Frankrike, 1800-tal, famille rose, kopior efter äldre förlaga (kompaniporslin från Kina, 1700-tal), diameter ca 24 cm

Kuntoraportti

Nagg, smärre slitage

671404

Päivämäärä:

2019-08-30