Tallrikar Europa
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, 4 st., porslin, troligen Frankrike, 1800-tal, famille rose, kopior efter äldre förlaga (kompaniporslin från Kina, 1700-tal), diameter ca 24 cm
Kuntoraportti
Nagg, smärre slitage
671404
Päivämäärä:
2019-08-30