Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÄDDKANNA, silver, av Anders Gottlieb Herkepeus, Norrtälje 1838, invändigt förgylld, höjd 13 cm, vikt ca 130 g
Bucklor
671426
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här