Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, av Anders Gottlieb Herkepeus, Norrtälje 1838, invändigt förgylld, höjd 13 cm, vikt ca 130 g

Bucklor

671426

2019-08-28