Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, daterad 1981 och numrerad 237/250, färglitografi, bildstorlek ca 66x47 cm

Ej examinerad ur ramen

671429

2019-08-28