Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SUPKOPPAR 2+1, DOSOR, BLÄCKHORN, 6 dlr., silver, 1800-tal, Sverige och England, höjd ca 1,5-8 cm, silvervikt 200 g
Slitage, mindre bucklor, delvis gravyr, bristningar
671436
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här