Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SUPKOPPAR 2+1, DOSOR, BLÄCKHORN, 6 dlr., silver, 1800-tal, Sverige och England, höjd ca 1,5-8 cm, silvervikt 200 g

Slitage, mindre bucklor, delvis gravyr, bristningar

671436

2019-08-28