Marika Lang 5 färglitografier i mapp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIKA LANG (född 1961): mappen "Flärd", 5 st färglitografier, "Café Opera", "Östermalmshallen", "Nalen", "Nobelmiddagen" samt "Sturebadet", signerade Marika Lang och numrerade, bladstorlek 61x82 resp 82x61 cm

Sedvanligt slitage. Veck på hörn.

671453

2019-08-28