Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
SERVERINGSFAT, 4 st, stämplade: Gense Sweden stainless steel 18/8, längd 55 cm, bredd 24,5 cm.
Bruksslitage
671468
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här