Restaurang silver

Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

SERVERINGSFAT, 4 st, stämplade: Gense Sweden stainless steel 18/8, längd 55 cm, bredd 24,5 cm.

Bruksslitage

671468

2019-08-28