Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
SERVERINGSFAT, 2 st, stämplade: Gense Extra 635 mm Made in Sweden, försilvrad rostfritt stål, längd 62,5 cm, bredd 39,6 cm.
Bruksslitage
Bruksslitage
671469
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här