Restaurangsilver

Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

SERVERINGSFAT, 2 st, stämplade: Gense Extra 635 mm Made in Sweden, försilvrad rostfritt stål, längd 62,5 cm, bredd 39,6 cm.
Bruksslitage

Bruksslitage

671469

2019-08-28