Restaurang silver

Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver
Restaurang silver

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

SERVERINGSFAT, 6 st, stämplade: Gense Extra Stainless Sweden, försilvrad rostfritt stål, diameter 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

671470

2019-08-28