Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
SERVERINGSFAT, 6 st, stämplade: Gense Extra Stainless Sweden, försilvrad rostfritt stål, diameter 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
671470
2019-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner