Klubbat för:
60 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
SERVERINGSFAT, 6 st, stämplade: Gense Extra Stainless Sweden, försilvrad rostfritt stål, diameter 36 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
671471
2019-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner