Restaurangsilver

Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver

Klubbat för:

60 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

SERVERINGSFAT, 6 st, stämplade: Gense Extra Stainless Sweden, försilvrad rostfritt stål, diameter 36 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

671471

2019-08-28