Brickor och fat i försilvrat rostfritt stål

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

TVÅ BRICKOR OCH 3 FAT, stämplade WMF Hotel germany, försilvrad rostfritt stål, brikorna 72x43,2 cm, fatens längd 29 cm.

Bruksslitage

671474

2019-08-28