Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
150 EUR
TVÅ BRICKOR OCH 3 FAT, stämplade WMF Hotel germany, försilvrad rostfritt stål, brikorna 72x43,2 cm, fatens längd 29 cm.
Bruksslitage
671474
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här