Eero Kumlin oljemålning

Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning
Eero Kumlin oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

EERO KUMLIN (1933-): vid sjön, signerad samt daterad -71, olja på papper, 45x60 cm

671477

2019-08-28